czwartek, 1 października 2015

Królowa Agata

Witajcie:)

Zauważyłam że jesień jak najbardziej służy powstawaniu prac w zaciszu ciepłego domu, gdzie chyba już wszyscy zaczynają spędzać więcej czasu. Tegoroczny plan jednak obejmuje wycieczkę w Pieniny z aparatem, ale czekam jeszcze na złote liście.

a puki co, moje wczesnojesienne prace (choć bez eksplozji kolorów) zaczynam tak:


Koralikowałam sobie oprawę do pięknego kamienia, po skończeniu pracy stwierdziłam: Hej! wygląda jak w koronie :):):) stąd wzięła się moja królowa Agata:) 
Jestem zafascynowana kamieniami , a ten Agat tak przypadł mi do gustu że nie chciałam go wklejać  tylko oprawić do zawieszenia.
Rewers:


Czasem w trakcie noszenia wisior nam się obraca i widać "tyły" ,nie każdy lubi jak druga strona nie wygląda już tak dobrze jak front. W tym wypadku nie ma z tym problemu starałam się jak najdyskretniej zamaskować końcówki sznurków.


 królowa pod światło:


 Zaczynamy nowy miesiąc, nowe wyzwania i te blogowe i te z życia codziennego.
Pozdrawiam:):)
M.M.

8 komentarzy:

 1. Piękny wisior, prawdziwie królewski ;) Ja mam w planach "okoralikowanie" kilku kamieni, z tym większą chęci spoglądam na twoją pracę, coby wykrzesać z siebie więcej entuzjazmu, bo jak na razie to leń jesienny mnie dopadł ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna królowa subtelnie otulona zdjęcie pod światło pokazuje pełen urok naszyjnika :D
  Nowe wyzwania to i nowe możliwości :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny i bardzo królewski naszyjnik

  OdpowiedzUsuń
 4. królowa Agata dobre ;p też mam taki agat tyle, że zielony i na chwilę obecną pomysłu na niego nie mam ;/ czeka na swój czas :) wisior jest piękny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zachwycający wisior - nawza jak najbardziej trafna i idealnie dobrana. Świetnie, że udało Ci się wyeksponować także tak pięknie tył.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękny i elegancki, bardzo podoba mi się ta koronka na górze kamyka, dodaje całości ogromu delikatności:)

  OdpowiedzUsuń