poniedziałek, 28 września 2015

Klasyka

W wykorzystaniu sznura koralikowego ogranicza nas tylko wyobraźnia:)
Choć czasem od koncepcji do realizacji droga daleka bo na przykład koraliki nie układają się tak jak powinny i trzeba coś modyfikować. Taka też była droga do umiejscowienia dwudziurowych trójkącików na swoich miejscach.Tym bardziej dumna jestem że się udało i że nie skończył w projektach do sprucia.


Na szczęście jest to już drugi naszyjnik tego wzoru, wiec dzięki wprawie poszło dużo sprawniej niż za pierwszym razem. Link do złotej wersji znajdziecie tu. Było kilka podejść do zrobienia zdjęć żeby pokazać Wam i wzór sznura i trójkątów(chyba najbardziej widać na zbliżeniu), moim zdaniem na żywo wygląda najlepiej:D:D:D

Mogę jeszcze pochwalić się nowopowstałym logo,które widnieje na górze strony.  Staram się ciągle udoskonalać bloga, żeby oglądało się Wam przyjemniej:) Chętnie dodała bym go do zdjęć ale muszę jeszcze popracować nad moimi umiejętnościami graficznymi.

M.M.4 komentarze:

 1. Śliczny. Świetny pomysł. Mam pytanie czy w użyciu sznur się nie wykręca i trianglesy nie sterczą czasem w odwrotnym kierunku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wykręca się, ładnie się układa, ale sznur szydełkuję osobno, a triangelsy są przyszywane na gotowym, do koralików nie do samego sznura inaczej by się zmioł.

   Usuń
  2. Aaaaa, dzięki. Fajny efekt.

   Usuń
 2. Piękny, klasyczny i bardzo elegancki:)

  OdpowiedzUsuń